Undergraduate

Find the unit price of each of the following items. Round your answer to the nearest tenth. jelly 1 8 o z a t $

Find the unit price of each of the following items. Round your answer to the nearest tenth.
jelly
18ozat $1.41
32ozat $2.16
Answer
How to enter your answer (opens in new window)
Find the unit price of each of the following

Step by Step Solution

1 Understanding Responsive Design Principles

blur-text-image

Related Prealgebra Questions